Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog drewna - Konstruktor meblowy

Vision Drafting Services Australia Weronika Elwart

4 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • warmińsko-mazurskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wykonywaniem technologicznych projektów mebli. Współpracujemy bezpośrednio z producentami mebli w Australii, USA i Kanadzie.

Aktualnie poszukujemy doświadczonego Technologa Drewna – Konstruktora meblowego.

Szukamy osoby, która dołączy do naszego 15-osobowego zespołu technologicznego. Ważne, aby kandydat rozumiał, jak ważna jest jakość wykonywanej pracy oraz podzielał wartości naszej firmy - nie tylko wykazywać znaczne umiejętności techniczne i zaangażowanie w podjętą pracę, ale także pozytywne nastawienie.

Poszukujemy osoby z wykształceniem kierunkowym Technologia drewna/ meblarstwo lub doświadczeniem na podobnym stanowisku. Proponowanie stanowisko pracy nie jest odpowiednie dla technologów metalurgii, technologów odzieży, designerów i projektantów.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie dokumentacji produkcyjnej na podstawie otrzymywanej dokumentacji projektowej.
  • Analiza otrzymywanej dokumentacji projektowej i proponowanie rozwiązań technologicznych.
  • Kontakt zarówno z projektantami jak i działem produkcji.
  • Sporządzanie arkuszy zamówień dla każdego projektu.
  • Terminowe realizowanie zleceń przy zachowaniu wysokiej jakości tworzonej dokumentacji.
  • Proponowanie stanowisko pracy nie jest odpowiednie dla technologów metalurgii, technologów odzieży, designerów i projektantów oraz stażystów.

Ogłoszenie dotyczy pracy zdalnej, w pełnym wymiarze godzinowym. Możliwa współpraca B2B lub w oparciu Umowę o Pracę.

Wymagania:

  • Doświadczenia w branży meblarskiej na podobnym stanowisku – warunek niezbędny.
  • Wykształcenia min. średniego, mile widziane wyższe w zakresie technologii drewna, meblarstwa.
  • Znajomości oprogramowania do projektowania mebli pod kątem produkcyjnym (mile widziana znajomość jednego z: Cabinet Vision, Pro100, TopSolid, Inventor, SolidWorks, Autocad).
  • Umiejętności czytania i interpretowania rysunków technicznych oraz planów architektonicznych.
  • Wiedzy z zakresu projektowania, produkcji oraz montażu mebli.
  • Umiejętności szybkiej i sprawnej obsługi komputera.
  • Samodzielności w wykonywanej pracy oraz bardzo dobrej organizacji czasu pracy.
  • Wysokiej dbałości o szczegóły i jakość powierzonych zadań.
  • Umiejętności i chęci szybkiego i ciągłego uczenia się.
  • Umiejętności wykonywania pracy zdalnej (doświadczenie w systemie pracy online nie jest konieczne, wystarczy poczucie odpowiedzialności)
  • Pozytywnej, przyjaznej postawy.

Oferujemy:

  • Intensywne, trwające nawet tydzień, szkolenie wprowadzające w użytkowanie programu Cabinet Vision; przeprowadzone przez certyfikowanego specjalistę Planit/AlphaCam.
  • Bieżące wsparcie techniczne oraz językowe.
  • Niezbędny sprzęt i narzędzia do pracy.
  • Pozytywne i wspierające środowisko pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę nad ciekawymi realizacjami w międzynarodowym środowisku.
  • Work-life balance; rozumiemy jak ważne jest życie prywatne oraz że ma wielki wpływ na jakość i zaangażowanie w pracę.

Ogłoszenie archiwalne