Technolog drewna

  • Lipniki Stare (pow. pułtuski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.10.2017
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 22.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
TECHNOLOG DREWNA

Zadania:

  • wdrażanie nowych projektów B+R;
  • nadzorowanie technologii stosowanej w produkcji bieżącej;
  • prowadzenie dokumentacji technicznej (aktualizacja i archiwizacja dokumentacji technicznej);
  • wykonywanie wzorów, projektów wyrobów łącznie z prototypami;
  • ciągłe doskonalenie bieżących procesów produkcyjnych i metod pracy;
  • udział w projektach Lean Manufacturing prowadzonych w firmie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowany kierunek: technologia drewna;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w organizacji procesów produkcyjnych – drewno lite;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel;
  • bardzo dobra znajomość AutoCad/Solid Works;
  • proaktywność i umiejętność pracy z ludźmi.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej polskiej firmie z długoletnim doświadczeniem w obróbce drewna litego;
  • ciekawe projekty realizowane na potrzeby międzynarodowego klienta - IKEA;
  • wyjątkową atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole;
  • możliwość rozwoju w oparciu kursy, szkolenia, wymianę doświadczeń z firmami z branży.
Życiorys zawodowy prosimy dostarczyć do Działu Personalnego MARDOM lub przesłać na adres: Mardom Lipniki Stare 27, 06-100 Pułtusk lub za pomocą przycisku APLIKUJ.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 23 692 01 48 wew. 24

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się