Ta oferta pracy jest nieaktualna od 333 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog drewna

  • Lipniki Stare (pow. pułtuski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    TECHNOLOG DREWNA

    Zadania:

    • wdrażanie nowych projektów B+R;
    • nadzorowanie technologii stosowanej w produkcji bieżącej;
    • prowadzenie dokumentacji technicznej (aktualizacja i archiwizacja dokumentacji technicznej);
    • wykonywanie wzorów, projektów wyrobów łącznie z prototypami;
    • ciągłe doskonalenie bieżących procesów produkcyjnych i metod pracy;
    • udział w projektach Lean Manufacturing prowadzonych w firmie.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe - preferowany kierunek: technologia drewna;
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • mile widziane doświadczenie w organizacji procesów produkcyjnych – drewno lite;
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel;
    • bardzo dobra znajomość AutoCad/Solid Works;
    • proaktywność i umiejętność pracy z ludźmi.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej polskiej firmie z długoletnim doświadczeniem w obróbce drewna litego;
    • ciekawe projekty realizowane na potrzeby międzynarodowego klienta - IKEA;
    • wyjątkową atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole;
    • możliwość rozwoju w oparciu kursy, szkolenia, wymianę doświadczeń z firmami z branży.
    Życiorys zawodowy prosimy dostarczyć do Działu Personalnego MARDOM lub przesłać na adres: Mardom Lipniki Stare 27, 06-100 Pułtusk lub za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 23 692 01 48 wew. 24