Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Drewna

Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe UNIBUD Sp. z o.o.

Józefa Wybickiego 27

Wielki Klincz (pow. kościerski)

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji projektowo-technicznej dostarczonej przez klientów

  • przygotowywanie i aktualizowanie wycen i kalkulacji wyrobów gotowych

  • nadzór procesu przygotowywania wzorów i prototypów,

  • uczestnictwo w ocenie wykonanych wzorów, modeli oraz partii zerowych wyrobów,

  • wykonywanie i aktualizacja dokumentacji produckcyjnej wyrobów,

  • przygotowywanie nowych procesów technologicznych, instrukcji technologicznych, procesowych i stanowiskowych,

  • ustalanie i aktualizowanie norm materiałowych i normatywów czasowych na operacje technologiczne,

  • bieżaca analiza procesów produkcyjnych w celu poprawy wydajności, obniżki kosztów oraz poprawy ergonomii pracy

  • dobór i ocena materiałów do produkcji oraz nadzór nad przestrzeganiem wymagań jakościowych i środowiskowych

  • usprawnienia przepływu materiałów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana Technologia Drewna)

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku

  • umiejętności pracy w środowisku Solidworks

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego mile widziana

  • umiejętności pracy z programami MS Office

  • umiejętności pracy w zespole

  • samodzielnego, kooperatywnego i komunikatywnego stylu pracy

  • umiejętności pracy pod presją czasu zgodnie z wyznaczonym harmonogramem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B - według preferencji kandydata

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwości rozwoju zawodowego