Technolog drzwi stalowych

  • Czermno-Kolonia (pow. konecki), świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2017-06-05
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2017-07-05)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Polstar Doors - firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji drzwi stalowych
poszukuje pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Czermno-Kolonia (pow. konecki)

ZADANIA:

  • Zaplanowanie, opracowanie i wdrożenie procesów technologicznych drzwi stalowych przy współpracy z działami produkcji, sprzedaży i zakupów,
  • Dobór odpowiednich materiałów do produkcji,
  • Bieżące wsparcie technologiczne linii produkcyjnej,
  • Modyfikacja, kontrola i usprawnianie procesów produkcyjnych.

WYMAGANIA:

  • Wymagane wykształcenie wyższe techniczne – (m.in. obróbka skrawaniem, obróbka plastyczna technologia budowy maszyn i urządzeń, produkcja metalowa, inżynieria materiałowa stali),
  • Wymagana znajomość systemów CAD 3D z umiejętnością wykonywania dokumentacji technicznej 2D projektów przestrzennych – preferowany moduł „Arkusz Blachy”,
  • Wymagana duża samodzielność i kreatywność projektowa,
  • Znajomość technologii przetwórstwa blach (wykrawanie, gięcie)- będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Umiejętność projektowania z zakresie CAM będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej w pokrewnych branżach: stolarce otworowej (metalowej, drewnianej lub PCV),
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Dokładność i systematyczność.

OFERUJEMY:

  • Przyjazne środowisko pracy otwarte na nowe pomysły,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się