Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog ds. Badań i rozwoju produktów

BVTCHER SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działu Research and Development marki Bezmięsny w Warszawie,

  • Opracowywanie nowych produktów w kategorii roślinnych alternatyw dla mięsa,

  • Tworzenie innowacyjnych receptur we współpracy z działem marketingu i sprzedaży,

  • Przeprowadzania prób w warunkach laboratoryjnych

  • Tworzenie procesów technologicznych i adaptacja wypracowanych koncepcji do warunków produkcyjnych,

  • Poszukiwanie, testowanie i wybór odpowiednich surowców w ramach założonego budżetu,

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań w świecie roślinnych alternatyw dla mięsa,

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych celem obniżenia kosztów wytworzenia.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku technologii żywności,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa w firmach spożywczych (preferowane doświadczenie w branży mięsnej),

  • Znajomość norm certyfikatów BRC/IFS,

  • Znajomość prawa żywnościowego i obowiązujących przepisów

  • Umiejętność organizowania własnego czasu pracy oraz pełna samodzielność,

  • Zdolność rozwiązywania problemów i szukania nietypowych rozwiązań,

  • Zaangażowanie w realizację założonych celów i zadań,

  • Dokładność, systematyczność i skrupulatność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę z innowacyjnymi produktami o rozpoznawalnej wśród konsumentów marce,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie i rosnącym segmencie rynku alternatyw dla mięsa,

  • Przyjazną atmosferę pośród ludzi pełnych zaangażowania i pasji,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość wpływu na rozwój produktów marki Bezmięsny.