Oferta pracy

Technolog ds. Badań i Rozwoju Produktu

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.

  • Szkolna 60, Charzyno (pow. kołobrzeski)
    Charzyno (pow. kołobrzeski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Szkolna 60

Charzyno (pow. kołobrzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie, realizacja i nadzór rozwoju produktu od fazy koncepcji do wdrożenia (receptura +technologia)

  • Proaktywne poszukiwanie innowacji w obszarze receptur oraz technologii produkcji oraz ścisła współpraca w tym zakresie z innymi działami w organizacji

  • Proaktywne poszukiwanie oszczędności zarówno w obszarze wyrobów gotowych jak i istniejących procesów z zachowaniem wytycznych dotyczących jakości, terminu realizacji oraz budżetu

  • Relokacja receptur i procesów technologicznych pomiędzy zakładami w grupie i zakładami współpracującymi

  • Sporządzanie dokumentacji systemów jakości HACCP i norm ISO dotyczących działu (instrukcje stanowiskowe, procedury)

  • Nadzór nad procesem walidacji produktu, w tym testy technologiczne w obszarze produkcji dla rozwoju nowych surowców/produktów/technologii

  • Organizowanie paneli sensorycznych oraz czynności sprawozdawczych

  • Zbieranie i monitorowanie wszystkich szczegółów dotyczących weryfikacji surowców/produktu;

  • Nadzór i kontrola podczas wdrożenia nowego lub modyfikowanego asortymentu

  • Opracowywanie, wdrażanie i regularna kontrola receptur oraz specyfikacji wyrobu gotowego zgodnie z obowiązującym prawem i normami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywności

  • Min. 5 letnie doświadczenie w przemyśle spożywczym (najchętniej w obszarze R&D - przetwórstwo rybne)

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Kompetencje przywódcze - ’strong leadership’

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym; język niemiecki mile widziany;

  • Znajomość obowiązujących przepisów prawnych dotyczących produktów oraz dodatków funkcjonalnych do żywności

  • Znajomość systemów jakości obowiązujących w przemyśle spożywczym

  • Obsługa pakietu MS Office

  • Proaktywność w poszukiwaniu innowacji i nowych trendów na rynku

  • Zorientowanie na realizację celów

  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych

  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w ramach organizacji

To oferujemy

  • Praca z nami nigdy nie jest nudna i monotonna

  • Jesteśmy zgranym zespołem, pracujemy w przyjaznej atmosferze

  • Program poleceń pracowniczych - poleć do pracy i zyskaj 2.000 PLN

  • Pakiet benefitów: karta sportowa oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Kursy językowe

  • Świąteczne świadczenia pieniężne

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • bonusy na święta

W Polsce istniejemy od 1991 roku będąc niekwestionowanym liderem wśród firm produkujących przetwory rybne, sałatki, pasty i dania gotowe. Lisner to zarówno wieloletnia tradycja, jak i innowacyjne technologie - takie połączenie gwarantuje produkty najwyższej jakości i zadowolenie naszych klientów.

Zobacz jak to robimy! www.lisner.pl/kariera/

Przewiń do profilu firmy