Oferta pracy

Technolog ds. Badań i Rozwoju

OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Pustynia 84F, 39-200, Polska
    Pustynia (pow. dębicki), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.

Pustynia 84F

Pustynia (pow. dębicki)

Poprawa komfortu życia, zdrowia i witalności swoich Klientów – to cel jaki od blisko 30-stu lat przyświeca firmie Olimp – światowego lidera na rynku suplementów diety, odżywek, produktów leczniczych i wyrobów medycznych. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym spełniającym najwyższe, farmaceutyczne standardy. Nasze produkty trafiają do ponad 80 krajów na całym świecie. Dbamy o jakość i ciągły rozwój, dlatego w naszej firmie pracują wyłącznie ludzie z ogromną wiedzą, wizją i pasją. Jeśli zatem jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe dołącz do nas.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Technolog ds. Badań i RozwojuNumer ref.: Miejsce pracy Pustynia k. Dębicy

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie receptur wraz z doborem odpowiedniej technologii w zakresie wytwarzania suplementów diety m.in.: w postaci płynnej, półpłynnej, tabletek musujących;
  • prowadzenie prób technologicznych w skali laboratoryjnej, półtechnicznej i produkcyjnej;
  • wdrażanie, prowadzenie i doskonalenie technologii wytwarzania suplementów diety;
  • udział w procesach reklamacyjnych produktów i materiałów wyjściowych;
  • dokonywanie oceny przydatności technologicznej materiałów wyjściowych, wyrobu gotowego;
  • analiza danych procesu technologicznego, wyciąganie wniosków, optymalizacja strat, proponowanie i realizacja usprawnień procesowych;
  • tworzenie dokumentacji technologicznej i jakościowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: technologia żywności, technologia chemiczna, farmacja);
  • wiedza i doświadczenie w zakresie rozwoju i realizacji receptur i technologii;
  • bardzo dobra praktyczna znajomość procesów technologicznych w obszarze produkcyjnym w tym: produkcji napojów, tabletek, tabletek musujących;
  • kreatywne podejście do opracowywania receptur z kategorii suplementy diety, żywność funkcjonalna;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość prawa żywnościowego oraz metod oceny i analizy sensorycznej;
  • dobra znajomość pakietu MS Office, Excel;
  • doskonała organizacja pracy, dokładność, umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, odpowiedzialność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • kilkuletnie doświadczenie w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym w dziale technologii, badawczo-rozwojowym, produkcji;
  • znajomość metod oceny i analizy sensorycznej oraz doświadczenie w panelu sensorycznym, wrażliwość sensoryczna;
  • doświadczenie w realizacji projektów na rzecz poprawy wydajności w obszarze produkcji oraz na rzecz poprawy jakości produktów;
  • umiejętność szybkiego i elastycznego podejścia do rozwiązywania napotkanych zdarzeń produkcyjnych.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym;
  • umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe;
  • karty MultiSport;
  • szkolenia i rozwój.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

OLIMP  LABORATORIES   Sp. z o.o
Nagawczyna 109 C, 39 -200 Dębica

Więcej o nas: www.olimp-labs.com

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy