Oferta pracy

Technolog ds. Opakowań

Tarczyński S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • czynny udział w spotkaniach projektowych, spotkaniach AAP, spotkaniach A3, na których będą poruszane kwestie opakowań lub pakowania

  • kreowanie nowych opakowań dla produktów z oferty firmy Tarczyński S.A. oraz udoskonalanie obecnych

  • szukanie nowości rynkowych związanych z opakowaniami

  • kontakt z dostawcami opakowań i testowanie nowych materiałów opakowaniowych oraz wdrażanie ich do produkcji (folie, kartony, etykiety)

  • szukanie nowych maszyn pakujących lub kontrolujących poprawność opakowań oraz ich testowanie, a także wdrażanie do produkcji. Przygotowywania prób technologicznych w nowych opakowaniach w celu ich prezentacji potencjalnym klientom

  • prowadzenie prób przechowalniczych nowych produktów, organizacja i przeprowadzanie ich ocen wewnętrznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowanie: Technologia Żywności i Żywienia Człowieka, Towaroznawstwo, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji)

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spożywczej

  • realizacja celów i samodzielność w działaniu

  • znajomość maszyn używanych do pakowania w przemyśle spożywczym

  • kreatywność, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

  • dobra organizacja pracy

  • otwartość na nowe wyzwania i doświadczeń

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • bezpłatne posiłki dla pracowników.

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Miejsce pracy: Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Przewiń do profilu firmy