Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog ds. programowania CNC

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Belma AS to firma specjalizująca się w kompleksowej obróbce blach. Już od momentu powstania pomysłu projektu, kompleksowo wspieramy naszych klientów, zarówno w doradztwie technicznym, jak i projektowym. Przygotowujemy wzorce, by następnie tworzyć pierwsze partie produkcyjne oraz złożone projekty dla różnych branż.

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydata/ kę na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zakres obowiązków:

    Technolog do spraw programowania CNC wykonuje samodzielnie pracę w zakresie:

    • tworzenia programów CNC do detali produkcyjnych na krawędziarki i na centrum gnące
    • wykonywania prób technologicznych gięcia
    • tworzenia instrukcji technologicznych gięcia
    • ustalania norm czasowych procesów technologicznych gięcia
    • doboru i zakupu narzędzi do procesów gięcia

    Wymagania:

    • wykształcenie minimalne: średnie techniczne
    • dobra obsługa pakietu OFFICE (EXCEL, WORD)
    • znajomość procesów technologicznych obróbki plastycznej blach
    • samodzielność, kreatywność i odpowiedzialność w wykonywanej pracy

    Oferujemy:

    • bardzo ciekawą pracę w renomowanej firmie,
    • zapoznanie z najnowszymi na świecie technologiami obróbki blach,
    • możliwość zdobywania wiedzy i  podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • prywatną opiekę medyczną.

    Umożliwiamy również wdrażanie do pracy, absolwentom wyższych szkół technicznych (lub studentom ostatniego roku) o profilu mechanicznym.

    Aplikacje prosimy przysyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz