Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technolog ds. receptur

MTM Industries Sp. z o.o.O firmie

  • Kalisz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MTM Industries Sp. z o.o. to nowoczesna firma zlokalizowana w centrum Europy. Własne laboratorium, certyfikat FSC® oraz dostęp do najnowszych technologii gwarantują wszystkim klientom MTM Industries wysoką jakość i szeroki wybór produktów. Zawsze blisko swoich klientów oraz najnowszych trendów rynkowych MTM Industries wciąż poszerza swój asortyment i wciela w życie nowe idee.

OBOWIĄZKI:

  • Nadzór nad procesami technologicznymi i wymaganiami oraz pomiarami technologicznymi w systemach HACCP i IFS.
  • Opracowywanie i przygotowanie próbnych produktów, testy laboratoryjne
  • Wsparcie merytoryczne dla pracowników i kierowników poszczególnych działów,
  • Proponowanie surowców do nowych receptur
  • Wprowadzanie do produkcji nowych i zmodyfikowanych produktów.
  • Opracowanie dokumentacji technologicznej, w tym specyfikacji z uwzględnieniem wymagań jakościowych i prawnych oraz standardów kontroli technologicznej.
  • Współpraca z innymi działami w zakresie przygotowywania i wdrażania nowych wyrobów
  • Współpraca z Działem Handlowym i Zaopatrzenia w zakresie wymaganej dokumentacji produktowej
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych związanych z oznakowaniem produktów

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane chemiczne, towaroznawstwo, technologia żywności, dietetyka
  • Chęć pozyskiwania wiedzy
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Umiejętność efektywnej samoorganizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy o podobnej tematyce
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • Pracę w systemie jedno-zmianowym
  • Możliwość dużego rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń
  • Niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne