Technolog ds. Rozwoju i Projektowania

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.03.2019
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 15.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TERRAVITA Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu,
    producent wyrobów czekoladowych

    do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    TECHNOLOG D.S. ROZWOJU I PROJEKTOWANIA

    Miejsce pracy: Poznań

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki to: Technologia Żywności, Towaroznawstwo
    • Znajomość technologii i procesów technologicznych z naciskiem na produkty czekoladowe i lodowe
    • Min 2 letnie doświadczenie przy tworzeniu nowych produktów
    • Doświadczenie w branży spożywczej (mile widziane w cukierniczej)
    • Znajomość wymogów prawnych dotyczących środków spożywczych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego branżowego – warunek konieczny
    • Umiejętności analityczne, dokładność, rzetelność , wnikliwość
    • Silna orientacja na cel oraz wytrwałość w skutecznym rozwiązywaniu problemów
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Kreatywność i chęć podejmowania wyzwań
    • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

    Zadania:

    • Projektowanie, przygotowanie i nadzorowanie wdrożenia nowych produktów
    • Opracowanie receptur, norm technicznych, instrukcji technologicznych, specyfikacji oraz norm materiałowych
    • Organizowanie i wykonywanie prób technologicznych w skali laboratoryjnej i produkcyjnej
    • Kontrolowanie procesów produkcyjnych, badanie parametrów jakościowych
    • Analizowanie wskaźników, parametrów technologicznych procesu produkcji celem optymalizacji procesów
    • Przygotowanie dokumentacji technologicznych, jakościowych i logistycznych dla klientów
    • Ścisła współpraca z Działem Marketingu i Działem Sprzedaży w zakresie współtworzenia nowych produktów
    • Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych ( testowanie i badanie nowych surowców, dodatków)
    • Analizowanie przepisów prawnych i wdrażanie ich zastosowania

    Oferujemy:

    Praca w firmie o długoletniej tradycji
    Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    Wsparcie we wdrożeniu do pracy
    Paczki świąteczne dla Pracowników
    Dogodny dojazd komunikacją miejską miasta Poznania
    Wynagrodzenie zależne od zaangażowania i osiąganych wyników
    Karty
    Multisport
    Ubezpieczenie grupowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
    pod ogłoszeniem: "APLIKUJ".

    Prosimy o dopisanie klauzuli:
    „Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy.”

    Administratorem danych osobowych jest TERRAVITA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 48.  Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Spółki TERRAVITA sp. z o.o. (www.terravita.pl) w zakładce „KARIERA”.

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami