Oferta pracy

Technolog ds. Rozwoju

Klient Pracuj.plO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. kadr i płac
Producent nowoczesnej chemii budowlanej, o rozpoznawalnej marce rynkowej, działający w sektorze Farb i Lakierów z siedzibą w woj. Łódzkim do swojego zespołu poszukuje:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie uczestniczyć w rozwoju oferty produktowej pracodawcy. Kandydatka/Kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • Opracowywanie i wdrażanie do produkcji receptur nowych wyrobów
  • Optymalizacja receptur i procesów technologicznych wyrobów już istniejących
  • Kontakt z dostawcami, pozyskiwanie i testowanie nowych surowców
  • Optymalizacja i rozwój procesów produkcyjnych
  • Uczestniczenie w pracach badawczo – rozwojowych związanych z nowymi obszarami zastosowań chemii budowlanej
  • Kontakt z klientami, teoretyczne i praktyczne wsparcie dla obecnych i przyszłych klientów Spółki
  • Wsparcie techniczne dla pozostałych działów firmy
  • Opracowywanie raportów i analiz, prowadzenie dokumentacji projektów badawczo-rozwojowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe - chemiczne
  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku Technologa w dziale R&D
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów badawczo – rozwojowych w firmie produkującej chemię budowlaną
  • Znajomość technologii produkcji farb i lakierów będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność w realizacji zadań i znajomość zasad analizy i interpretacji wyników prowadzonych badań
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, czytanie literatury branżowej, uczestnictwa w konferencjach i projektach międzynarodowych, znajomość kolejnego języka obcego mile widziana
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Komunikatywność, umiejętności analityczne, nastawienie na współpracę i rozwiązywanie problemów

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub innej preferowanej przez Kandydatkę/Kandydata formie
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Możliwość samorealizacji i dalszego awansu w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy