Oferta pracy

Technolog ds. Rozwoju Produktu

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.

Szkolna 60

Charzyno (pow. kołobrzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów rozwojowych w zakresie przygotowywania wzorców, walidacji produktu na etapie rozwoju oraz wdrażania produktu do produkcji i monitoringu,

  • Współuczestniczenie w procesach optymalizacyjnych i oszczędnościowych realizowanych przez Dział R&D,

  • Uczestniczenie w procesach wdrażania standardów i narzędzi w ramach procesu innowacji w zakładzie,

  • Opracowywanie specyfikacji wyrobu gotowego,

  • Przygotowywanie wzorców wyrobów gotowych na potrzeby przetargów, konkursów i certyfikatów,

  • Stały kontakt z pozostałymi działami w organizacji w zakresie rozwoju i wdrażania nowych produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technologii żywności lub pokrewne);

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana);

  • Umiejętność pozyskiwania i analizy danych z systemu SAP będzie dodatkowym atutem;

  • Wysoka samodzielność, terminowość i zorientowanie na realizację celów;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i dbałość o szczegóły;

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej;

  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych;

  • Przyjazną atmosferę w energicznym i doświadczonym zespole;

  • Benefity (m.in. ubezpieczenie grupowe, bonusy pieniężne na święta, karta sportowa, możliwość nauki języków obcych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Lisner w Polsce to ponad tysiąc świetnych pracowników, którzy na co dzień budują sukces firmy i przyczyniają się do zadowolenia milionów klientów. Stawiamy na róznorodność - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i naszych pracowników - to dzięki temu marka Lisner niezmiennie przoduje na rynku.

Przewiń do profilu firmy