Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog ds. surowców kosmetycznych

ALFA SAGITTARIUS JERZY KOWYNIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Ocena dokumentacji surowców i produktów kosmetycznych

  • Przygotowywanie dokumentacji produktu

  • Stała współpraca z dostawcami surowców kosmetycznych

  • Analiza trendów rynkowych w kierunku szukania propozycji mogących przynieść przewagę konkurencyjną

  • Doradztwo produktowe oraz poszukiwanie nowych możliwości aplikacyjnych dla produktów z oferty

  • Współpraca z zespołem sprzedaży i aktywne wdrażanie produktów z portfolio

  • Wsparcie dla działań marketingowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek chemia, biotechnologia, technologia chemiczna, kosmetologia

  • Znajomość surowców używanych do produkcji kosmetyków

  • Wiedza specjalistyczna z zakresu wytwarzania kosmetyków

  • Doświadczenie w dziale R&D lub jako technolog przy produkcji kosmetyki białej, kolorowej lub chemii gospodarstwa domowego mile widziane

  • Znajomość norm i systemów jakości

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Samodzielność oraz konsekwencja w realizacji założonych celów

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego

  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe

  • Klarowny system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet zapewniający opiekę medyczną

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

ALFA SAGITTARIUS to polski międzynarodowy dystrybutor surowców naturalnych i syntetycznych dla przemysłu kosmetycznego, spożywczego, suplementów diety, farmaceutycznego i chemii gospodarczej.

Firma powstała w 1992 roku w Krakowie. Pracujemy w modelu zespołu otwartego, gdzie każda opinia się liczy. Chcemy, aby każdy czuł się zaangażowany w sukces firmy.

Przewiń do profilu firmy