Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog ds. wdrożeń

  • Konin, Paprotnia (pow. koniński), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    KUPIEC Sp. z o.o., lider w swojej kategorii, w związku z dynamicznym rozwojem Spółki, poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Konin (okolice), Paprotnia (pow. koniński)

    Opis stanowiska:

    • Udział w pracach projektowych, rozwojowych i wdrożeniowych
    • Wykonywanie prób technologicznych
    • Analiza efektywności oraz optymalizacja parametrów procesu produkcyjnego pod kątem wydajności procesu
    • Poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań produktowych oraz śledzenie trendów rynku
    • Realizacja projektów związanych z tworzeniem produktów;
    • Przygotowywanie informacji na opakowania nowych produktów
    • Współpraca z Działem Produkcji i Utrzymania Ruchu w zakresie wykonywania prób produktów;
    • Usprawnianie aktualnie funkcjonujących technologii;
    • Rozwijanie poszczególnych kategorii smakowych produktów
    • Współpraca z uczelniami, instytutami, jednostkami badawczymi.
    • Przestrzeganie wytycznych systemu zarządzania jakością ISO 22000 oraz Międzynarodowych
    • Standardów Żywności IFS i BRC.

    Wymagania

    • Min 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale rozwoju produktu/ koniecznie na stanowisku związanym z pracą nad produktem;
    • Wykształcenie wyższe – wymagana technologia żywności lub studia pokrewne;
    • Znajomość prawa żywnościowego;
    • Znajomość procesów technologicznych w obszarze produkcji spożywczej;
    • Znajomość ekstruzji, produkcji ciastek, czekolady będzie dodatkowym atutem;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Kreatywność, samodzielność;
    • Umiejętność pracy w zespole;

    Oferujemy

    • Dużą samodzielność pracy;
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Udział w ciekawych projektach związanych z wdrażaniem różnych kategorii produktów
    • Przyjazną atmosferę i zgrany zespół;
    • Niezbędne narzędzia pracy;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom