Oferta pracy

Technolog ds. Wdrożeń

Cerrad Sp. z o.o.

  • Radomska 49B, Starachowice
    Starachowice, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Radomska 49B

Starachowice

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prac projektowo - wdrożeniowych nowych produktów i technologii,

  • pozyskiwanie nowych innowacyjnych technologii wzornictwa dla produktów Cerrad,

  • pozyskiwanie surowców do prób nowych wzorów,

  • wykonywanie prototypów nowych wzorów,

  • przeprowadzanie testów surowców i materiałów przed wdrożeniem produktów,

  • tworzenie i bieżące prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej zgodnie z normami prawnymi,

  • prowadzenie procesu wdrożenia nowych produktów zgodnie z wymogami technicznymi oraz jakościowymi,

  • współpraca w ramach firmy z działami zaangażowanymi w proces wdrożenia nowego produktu,

  • monitorowanie procesu produkcji wdrożonych wzorów i ich modyfikacja w przypadku wystąpienia wad,

  • uczestnictwo w targach i wystawach branżowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: technologia ceramiki, wzornictwo przemysłowe, ceramika, project management,

  • gotowość do pracy w Starachowicach (warunek konieczny),

  • mile widziane doświadczenie w branży,

  • znajomość pakietu Office

  • znajomość minimum jednego z języków: angielski, hiszpański, włoski w stopniu komunikatywnym,

  • umiejętność dążenia do wyznaczonego celu, elastyczność, innowacyjność i orientacja na klienta,

  • prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • bezcenną wiedzę i doświadczenie,

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę sportową,

  • grupowe ubezpieczenie,

  • kurs nauki języka angielskiego w godzinach pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

CERRAD w trójce Najlepszych Pracodawców  w rankingu Pracodawca Rzeczypospolitej 2019

Firma CERRAD Sp. z o. o.

Przewiń do profilu firmy