Logo Pracuj.pl

Technolog - dział R&D

MICHEL LABORATORY SPÓŁKA JAWNA PAWLUCZUK.O firmie

  • Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrażanie receptur kosmetyków
  • nadzór nad wdrożeniami produktów
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji systemu ISO 22716 (GMP)
  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do wprowadzenia wyrobów do obrotu rynkowego zgodnie z prawem unijnym,
  • przygotowywanie kalkulacji kosztów nowych produktów,
  • przeprowadzanie prób laboratoryjnych, produkcyjnych i testowych,
  • kontakt z dostawcami surowców,
  • nadzór nad bazą surowcową i dokumentacją dot. surowców,
  • koordynacja projektów dotyczących wprowadzania, usprawnienia i utrzymania jakości,
  • tworzenie wymogów jakościowych dla nowych produktów,
  • monitorowanie zdolności jakościowej procesów i maszyn,
  • kontrola bieżącej produkcji,
  • odpowiedzialność za realizację procedur reklamacyjnych,
  • szkolenie pracowników produkcyjnych z zakresu pojawiających się problemów jakościowych,
  • monitorowanie zmian w rozporządzeniach dotyczących prawa kosmetycznego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (chemia lub pokrewne),
  • doświadczenie przy opracowywaniu receptur kosmetycznych,
  • dobra znajomość wymagań i dokumentacji systemu ISO 22716 (GMP),
  • mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego,
  • wiedza specjalistyczna z zakresu wytwarzania kosmetyków, znajomość surowców,
  • znajomość wymogów prawa dot. kosmetyków i chemii gospodarczej,
  • znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego,
  • dokładność oraz skrupulatność w pracy laboratoryjnej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • inicjatywa oraz zaangażowanie.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Technolog - dział R&D, Piaseczno