Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Działu Badań i Rozwoju Produktów oraz Zapewnienia Jakości (R&D)

ULDO Polska sp. z o.o. & Co. sp.k.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac badawczo – rozwojowych w zakresie modyfikowania i tworzenia nowych produktów,

  • Stosowanie nowych i innowacyjnych surowców i rozwiązań technologicznych, w celu poprawy jakości produktów oraz optymalizacji kosztów ich wytworzenia,

  • Prowadzenie prac w zakresie rozwiązywania bieżących problemów technologicznych,

  • Opracowywanie i kompletowanie dokumentacji produktu (receptury, specyfikacje, kalkulacje),

  • Nadzór nad dokumentacją dot. systemów zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności,

  • Prowadzenie szkoleń i pokazów technologicznych,

  • Udział w audytach, targach, konferencjach, wdrożeniach u Klienta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkującej mieszanki piekarskie i cukiernicze lub w zakładzie piekarsko – cukierniczym,

  • Znajomość systemów zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności,

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie technologii żywności (preferowana technologia zbóż),

  • Praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia nowych produktów piekarskich i cukierniczych,

  • Umiejętność oceny sensorycznej produktów,

  • Dyspozycyjność, kreatywność, motywacja, odpowiedzialność w realizacji zadań,

  • Zainteresowanie branżą piekarsko - cukierniczą.

To oferujemy

  • Dużą samodzielność na odpowiedzialnym stanowisku, dającym możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

  • Możliwość zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych, finansowanie udziału w szkoleniach,

  • Profesjonalne laboratorium oraz bogato wyposażona piekarnia testowa.

O nas

ULDO Polska to jeden z wiodących producentów mieszanek piekarskich i cukierniczych oraz innych komponentów dla piekarni i cukierni, działający w Polsce od 1992 roku.

ULDO Polska jest Ekspertem w kreowaniu innowacyjnych i unikatowych rozwiązań, którymi chętnie dzielimy się z naszymi Klientami, dając im gwarancję sukcesu.

ULDO Polska to również miejsce podejmowania wyzwań stawianych nam przez Klientów, czego wyrazem jest nasz Dział Badań i Rozwoju Produktów oraz Zapewnienia Jakości.

Dołącz do naszego Zespołu!