Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Działu Przygotowania Produkcji

HUT-TRANS KATOWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Sądowa 7, Świętochłowice
    Świętochłowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HUT-TRANS KATOWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sądowa 7

Świętochłowice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert technicznych

  • Przygotowanie produkcji

  • Kontrola jakości oraz znakowanie wypalanych elementów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • znajomość rysunku technicznego

  • obsługa komputera, znajomość programu AUTO CAD

  • zaangażowanie i sumienność, dyspozycyjność, umiejętność negocjacji, umiejętność pracy zespołowej.

  • praca na podobnym stanowisku mile widziana

  • znajomość języków obcych mile widziana

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie

  • Umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę jednozmianową