Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

Mecamen Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Pieszycka 8, Dzierżoniów
    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mecamen Polska Sp. z o.o.

Pieszycka 8

Dzierżoniów

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie nowych i ulepszanie istniejących procesów technologicznych na obrabiarki konwencjonalne oraz CNC

  • Optymalizacja procesów obróbki skrawaniem, poprzez dobór odpowiednich strategii, narzędzi oraz parametrów

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej

  • Kalkulacja procesów produkcyjnych do celów ofertowych

  • Optymalizacja procesu produkcji, oprzyrządowania i narzędzi

  • Projektowanie oprzyrządowania potrzebnego do produkcji i tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej 3D i 2D

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji

  • Czyny udział w zakresie wdrażania nowych rozwiązań technologicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunki techniczne lub mechaniczne;

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i metod obróbki skrawaniem

  • Znajomość obszaru wymiarowania geometrycznego i tolerancji (GD&T).

  • Znajomość systemów CAD/CAM (Edge Cam, Simens NX, Solidworks)

  • Doświadczenie na stanowisku operator CNC, lub pokrewnym

  • Umiejętność doboru narzędzi skrawających

  • Biegła obsługa komputera, w tym MS Windows i MS Office.

  • Umiejętność programowania obrabiarek CNC

  • Umiejętność opracowywania norm materiałowych, norm czasowych oraz kalkulacji wyrobów

  • Innowacyjność, umiejętność kreatywnego myślenia, definiowania problemów i rozwiązywania problemów technicznych,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie zależne od posiadanego wykształcenia, doświadczenia i umiejętności;

  • Pracę w międzynarodowej firmie (działamy na rynku francuskim, włoskim oraz czeskim);

  • Pracę w młodym zespole i spokojnej atmosferze;

  • Dużą swobodę w organizacji pracy;

  • Pakiet ubezpieczenia grupowego wraz z prywatną opieką medyczną;

  • Dopłaty do wypoczynku oraz dodatki świąteczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy