Logo Pracuj.pl

Technolog Dziewiarni i Farbiarni

SIGVARIS S.A.O firmie

  • Września
    Września, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcji
  • Projektowanie wyrobów spełniających wymagania obowiązujących norm i standardów na świecie (znajomość norm europejskich ENV, RAL, Asqual, BS Standard będzie dodatkowym atutem)
  • Uczestniczenie w bieżących analizach jakości wyrobów, wdrażanie działań doskonalących, eliminacja wad i przyczyn reklamacji
  • Opracowywanie technologii produkcji, w tym tworzenie produkcyjnych programów komputerowych
  • Opiniowanie możliwości technologicznych w zakresie rozwoju oferty produktowej
  • Opiniowanie potencjalnych inwestycji zakupu maszyn produkcyjnych pod kątem spełnienia wymagań rozwoju produktów
  • Udział w testowaniu prototypów i badaniach użytkowych, sporządzanie analiz technicznych
  • Nadzorowanie jakości wyrobów w pierwszym etapie wdrożenia do produkcji seryjnej, wdrażanie działań korygujących lub wprowadzanie zmian do opracowanych procesów,
  • Projektowanie procesów produkcyjnych, okresowa weryfikacja efektywności jakościowej i ekonomicznej, wdraża-nie zmian
  • Śledzenie rozwoju technologii i ich unowocześnianie
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną i jej aktualizacja
  • Odpowiedzialność za sprzęt pomiarowo-kontrolny

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne o profilu techniczno-inżynierskim, mile widziane wykształcenie wyższe włókiennicze
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu dziewiarstwa, znajomość budowy maszyn dziewiarskich i farbiarskich
  • Znajomość branży wyrobów medycznych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość technologii dziewiarskich w zakresie projektowania i produkcji
  • Determinacja w dążeniu do celu oraz ciągłej optymalizacji i usprawniania procesów
  • Dokładność i precyzja, umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Gotowość do relokacji (miejsce pracy: Gutowo Małe, koło Wrześni)

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, rodzinnej organizacji, której kultura opiera się na trzech najważniejszych wartościach: Liczą się ludzie, Pracujemy jako zespół, Dążymy do celu
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i projektach międzynarodowych
  • Pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny oraz możliwość doskonalenia znajomości języka angiel-skiego

SIGVARIS S.A. należy do szwajcarskiej firmy SIGVARIS GROUP, który jest światowym liderem w produkcji medycznej odzieży uciskowej.

Technolog Dziewiarni i Farbiarni, Września