Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Fmcg Food

  • Łódzkie, łódzkie
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Technolog - FMCG FOOD

    Łódzkie 29871/001

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z sektora FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technologa. Warunkiem koniecznym jest doświadczenie w sektorze spożywczym oraz dobra znajomość języka angielskiego.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma z sektora FMCG FOOD. Organizacja należy do międzynarodowej grupy, która posiada zakłady produkcyjne na całym świecie. W związku z rozwojem międzynarodowego zespołu R&D firma poszukuje kandydatów z doświadczeniem w obszarze technologii, R&D, NPD oraz NPI.

    Opis stanowiska

    • Współpraca z działem Marketingu, Fabryką, Dostawcami
    • Tworzenie receptur oraz specyfikacji nowych produktów
    • Projetkowanie i przeprowadzanie eksperymentów
    • Monitorowanie i sprawdzanie nowych surowców
    • Wdrażanie nowych produktów do produkcji
    • Optymalizacja procesów produkcyjnych
    • Budowanie modeli predykcji

    Profil kandydata

    • Wyższe wykształcenie techniczne
    • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
    • Umiejętność pracy w zespole oraz otwartość na innowacje
    • Doświadczenie w przemyśle spożywczym
    • Biegła znajomość języka angielskiego

    Oferujemy

    • Międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z doświadczoną kadrą menadżerską
    • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
    • Realizacja innowacyjnych projektów w branży spożywczej
    • Zagraniczne szkolenia oraz jasna ścieżka kariery

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page