Oferta pracy

Technolog form leków w Dziale Badawczo-Rozwojowym

EMO-FARM Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma farmaceutyczna EMO-FARM Sp. z o.o. należąca do grupy Bausch Health Companies Inc. poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Technolog form leków w Dziale
Badawczo-Rozwojowym

Miejsce pracy: Ksawerów, region: łódzkie

Forma zatrudnienia: praca stała, pełen etat

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie receptur maści, kremów, żeli;
  • Zmiany w recepturach produktów leczniczych w formach półstałych;
  • Wytwarzanie serii laboratoryjnych produktów nowych, produktów po zmianach formulacji;
  • Opracowywanie protokołów i raportów z walidacji procesów wytwarzania;
  • Nadzór nad wytwarzaniem nowych produktów w skali produkcyjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym;
  • Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
  • Szkolenia i profesjonalne wsparcie merytoryczne;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Wysoką kulturę organizacji;
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń.
CV i list motywacyjny prosimy nadsyłać klikając przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych - Dz.U. z 2002r, nr 101, poz. 926 z póź.zm.).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy