Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Gajków (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 03.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Libet S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych WIG 80.  Jesteśmy kreatorem architektury i otoczenia inwestycji mieszkalnych, usługowych i infrastruktury drogowej. Oferujemy kompleksowe doradztwo dla naszych Partnerów Biznesowych. We własnym zakresie tworzymy i produkujemy kostkę brukową, elementy ogrodzeń, tarasów i fasad oraz architektoniczne formy betonowe Firma posiada 15 zakładów produkcyjnych na terenie całej Polski. Nasze wyroby i ich kompozycje prezentujemy w dwóch ogrodach wystawowych  w Łodzi i Libiążu. Naszą misją jest twórcza kreacja otoczenia. Inspiracje czerpiemy z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji. W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy szeroka gamę naszych wyrobów, które wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni co pozwala na stosowanie niestandardowych rozwiązań zagospodarowania nawierzchni. Prowadzimy również profesjonalne doradztwo w zakresie aranżacji nawierzchni i ogrodów. Firma cieszy się uznaniem rynku pracy i konsumentów, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    TECHNOLOG

     Miejsce wykonywania pracy: GAJKÓW

    Miejsce pracy: Gajków (pow. wrocławski)
    TB/GA/18

    Zadania:

    • Nadzór procesu technologicznego produkcji wyrobów betonowych (wibroprasowanych).
    • Kontrola wykonywania przez pracowników produkcji ustalonych procedur technologicznych.
    • Przeprowadzanie i nadzór przebiegu procedur badawczych surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych w laboratorium zakładowym oraz w procesie produkcyjnym.
    • Opiniowanie reklamacji klientów.
    • Wdrażanie receptur betonu, kontrola jakości surowców.
    • Nadzór nad jakością gotowego wyrobu.
    • Kontrola i optymalizacja kosztów produkcji.
    • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technologicznej i jakościowej.
    • Zamawianie surowców i opakowań.
    • Raportowanie zagadnień technologicznych.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne np. Inżynieria Materiałowa (spec. Technologia Betonu), Budownictwo.
    • Umiejętność wykonywania i nadzorowania badań wyrobów betonowych oraz surowców.
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa procesu produkcyjnego będzie mile widziane.
    • Mile widziane doświadczenie z zakresu projektowania betonu oraz nadzoru jakościowego.
    • Dokładność i terminowość w prowadzeniu dokumentacji.
    • Znajomość branży oraz produktów.
    • Inicjatywa, zdecydowanie i odpowiedzialność.
    • Orientacja na klienta.
    • Prawo jazdy kat. B
    • Bobry poziom obsługi MS Office.

    Oferujemy:

    • Pracę w ustabilizowanej firmie będącej liderem w swojej branży.
    • Poszerzanie doświadczenia zawodowego.
    • Udział w procesach rozwoju pracowników.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (stabilność zatrudnienia),
    • Możliwośc korzystania z Benefitu,
    • Szkolenia rozwojowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    www.libet.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.