Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Garwolin, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma: Stoczek Natura Sp. z o.o.
    Miejsce wykonywania pracy: Stoczek Łukowski

    Opis firmy

    Stoczek Natura Sp. z o.o., jeden z czołowych producentów dań gotowych w Polsce z bogatymi tradycjami i długoletnim doświadczeniem, należąca do Grupy Makarony Polskie, rozwijająca sprzedaż swoich produktów na rynku polskim i rynkach zagranicznych podmiotów, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    TECHNOLOG
    Miejsce pracy: Garwolin (okolice)

    Główne zadania:

    • rozwój nowych produktów i technologii,
    • opracowywanie i modyfikacja receptur dla wyrobów gotowych,
    • prowadzenie prób technologicznych w celu opracowywania nowego lub zmodyfikowanego składu produktu,
    • przygotowywanie dokumentacji jakościowej i specyfikacji produktów dla klientów,
    • weryfikacja oznakowania opakowań pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami,
    • inicjowanie zmian w celu poprawy jakości wyrobów gotowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – Technologia Żywności lub pokrewne,
    • mile widziane min. 3 letnie doświadczenie w branży na stanowisku technologa lub pokrewnym
    • zamiłowanie do gotowania i doboru smaków,
    • kreatywność, odpowiedzialność oraz zorientowanie na jakość,
    • preferowana znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

    Oferujemy:

    • ciekawą, stabilną pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
    • praca w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces,
    • adekwatne wynagrodzenie i narzędzia pracy,
    • atrakcyjny pakiet socjalny.
    Osoby zainteresowane pracą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem Technolog klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

    Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest grupa przedsiębiorstw należących do Grupy Makarony Polskie, to znaczy wszystkie podmioty z grupy kapitałowej Makarony Polskie, w skład której wchodzą Makarony Polskie SA z siedzibą w Rzeszowie, (35-082 Rzeszów), ul. Podkarpacka 15A jako główna jednostka organizacyjna oraz wszelkie podmioty z nią powiązane i od niej zależne, zarówno osobowo, jak i kapitałowo, bezpośrednio lub za pośrednictwem innych podmiotów, w tym Stoczek Natura Sp. z.o.o. z siedzibą w Stoczku Łukowskim (21-450) ul. Dwernickiego 5. Lista spółek wchodzących w skład Grupy Makarony Polskie jest dostępna na stronie: www.makarony.pl

    2.Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 108)

    3.Kontakt z zespołem ds. ochrony danych osobowych – [email protected]

    4.Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres rekrutacji i przyszłych rekrutacji / przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora.

    5.Posiada Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

    6.Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    7.Podanie danych osobowych i zgoda na ich przetwarzanie są obligatoryjne w zakresie wynikającym bezpośrednio z odpowiednich przepisów,  w pozostałym zakresie podanie danych osobowych i zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne.

    8.Pana/Pani dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.