Oferta pracy

Technolog

IMPEL VISUAL SOLUTIONS S.A.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Impel Visual Solutions S.A..Spółka z Grupy Impel, będąca będąca producentem reklam i oznakowań obiektów, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

TECHNOLOG

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • Przygotowanie kart projektów zgodnych z oczekiwaniami klienta, możliwościami technologicznymi i normami;
  • Opracowanie technologii wykonania produktów;
  • Doradztwo związane z realizacją produkcji;
  • Nadzór nad wykonaniem prototypów;
  • Sporządzanie kalkulacji ofertowych;
  • Opracowanie dokumentacji technicznej zgodnie z przyjętym standardem.

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowany wydział mechaniczny, budowa maszyn, inżynieria produkcji);
  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku technologa;
  • Znajomość programów SOLID Works i pakietu Office(dodatkowym atutem będzie znajomość ZWCAD);
  • Znajomość przebiegu procesów produkcyjnych;
  • Umiejętność pracy w rozproszonym zespole;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • Umiejętności pracy w środowisku zmiennym i dynamicznym;

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowę o pracę w firmie o dużej dynamice rozwoju;
  • Zdobycie doświadczenia w ramach szybko rozwijającej się organizacji;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów;
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów za pomocą przycisku Aplikuj.

Grupa Impel to:

  • lider outsourcingu w Polsce
  • spółka wiodąca notowana na GPW
  • prawie 30 lat na rynku
  • 45 tys. pracowników i współpracowników
  • najlepszy zakres usług dla biznesu
  • 16 oddziałów w Polsce

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy