Oferta pracy

Technolog

SuperDrob S.A.

  • Prosta 20, Goleniów
    Goleniów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Prosta 20

Goleniów

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola przebiegu procesów technologicznych, zgodność parametrów z recepturami technologicznymi,

  • Projektowanie nowych produktów oraz wprowadzanie nowych produktów na linii produkcyjnej,

  • Przygotowywanie prób produktów,

  • Opracowywanie i wdrażanie receptur,

  • Udział w tworzeniu specyfikacji dla klienta,

  • Przygotowywanie danych do etykiet zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami,

  • Obliczanie wartości energetycznej i odżywczej,

  • Pełnienie nadzoru nad bieżącą produkcją.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie technologii żywności lub pokrewne,

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej na analogicznym stanowisku, preferowane w branży mięsnej,

  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie,

  • Praktyczna znajomość trendów, procesów i produktów w produkcji convenience food,

  • Dobra znajomość prawa żywnościowego oraz znajomości zagadnień z zakresu standardów jakości,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Outlook, MS Word),

  • Umiejętność szybkiej analizy i podejmowania samodzielnych decyzji,

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań,

  • Wysoka świadomość biznesowa oraz zorientowanie na realizację celów i poszukiwania rozwiązań.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Przewiń do profilu firmy