Technolog

PGO S.A.

  • Fryderyka Chopina 33, Gorlice
    Gorlice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

PGO S.A.

Fryderyka Chopina 33

Gorlice

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej w zakresie procesów kuźniczych.

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem możliwości i kosztów wykonania zleceń.

  • Opracowywanie kalkulacji i wycen projektów.

  • Normowanie procesu technologicznego oraz nadzór nad realizacją.

  • Współudział przy opracowywaniu działań korygujących i zapobieganie niezgodnościom.

  • Wsparcie technologiczne dla pracowników działu handlowego.

  • Optymalizacja procesu produkcji i wykorzystywanych zasobów firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (odlewnictwo, metalurgia lub pokrewne).

  • Znajomość zagadnień związanych z kuziennictwem, obróbką plastyczną.

  • Bardzo dobra znajomość programów typu CAD.

  • Doświadczenie w projektowaniu 3D.

  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów.

  • Otwartość na nowe rozwiązania i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej ze spółek PGO.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach spółki.

  • Inwestycje w rozwój pracowników – dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkoleń, certyfikatów.

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej.

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (wyjazdy wakacyjne, indywidualne programy rozwojowe, stypendia zagraniczne itp.).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

PGO S.A.

Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Rozwijamy się, pamiętając o równowadze i odpowiedzialności. Realizujemy coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy