Oferta pracy

Technolog

MANN+HUMMEL FT Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

MANN+HUMMEL FT Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Wrocławska 145

Gostyń

MANN+HUMMEL FT Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest liderem dostarczającym innowacyjne rozwiązania w dziedzinie filtracji, zarówno w sektorze motoryzacyjnym jak i przemysłowym.

TechnologNumer ref.: Nr ref. TECH/10/2020

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i wdrażanie nowych produktów oraz modyfikacja istniejących technologii
  • Ocena poprawności rozwiązań technologicznych
  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego
  • Tworzenie listy BOM/Marszrut oraz technicznego kosztu wytworzenia
  • Udział w procesach sporządzania APQP
  • Udział w projektach dla światowych koncernów motoryzacyjnych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowana mechanika i budowa maszyn
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie z branży motoryzacyjnej
  • Znajomość narzędzi jakościowych, tj. FMEA, 5WHY, 8D, SPC, itp.
  • Biegła znajomość oprogramowania 3D, preferowany SolidWorks
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy
  • Umiejętność myślenia w kategoriach kosztów

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju osobistego w dużym koncernie o zasięgu ogólnoświatowym
  • Stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet rodzinny w LUX – MED, dofinansowanie do posiłków w wysokości 20%, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, raz w roku darmowy komplet filtrów do auta, dodatek za dojazdy, bony wakacyjne i świąteczne)
  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia znajomych do pracy, możliwość przystąpienia do pracowniczego programu kapitałowego - PPK
  • Elastyczne godziny pracy
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" poniżej.
W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy