Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog gumy

Bridgestone Poznań Sp. z o.o.O firmie

  • Bałtycka 65, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bridgestone Poznań Sp. z o.o.

Bałtycka 65

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, wdrażanie oraz optymalizacja procesów technologicznych na powierzonym obszarze,

  • wdrażanie nowych surowców i materiałów do produkcji opon,

  • nadzorowanie i raportowanie wyników prób,

  • prowadzenie projektów technologicznych,

  • bieżące wsparcie technologiczne obszaru produkcyjnego,

  • analizowanie przyczyn odpadów oraz zapobieganie ich powstawaniu,

  • ciągłe doskonalenie swoich umiejętności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu chemicznym lub technicznym (preferowana inżynieria materiałowa lub chemiczna; chemia polimerów),

  • dobra umiejętność obsługi programów MS Word (w szczególności MS Excel),

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • znajomość języka polskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie,

  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów,

  • zorientowanie na cele, jakość i bezpieczeństwo,

  • dobra umiejętność pracy w zespole,

  • elastyczność i zdolności adaptacyjne,

  • efektywna komunikacja interpersonalna,

  • umiejętność planowania i organizacji.

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane z technologią produkcji.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • system premii, w którym nagradzamy za osiągnięcia,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • środki ochrony osobistej przed COVID,

  • ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę,

  • dofinansowanie transportu do pracy,

  • świadczenia świąteczne i wakacyjne,

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,

  • szkolenia pozwalające na podnoszenie kwalifikacji,

  • dofinansowanie do karty sportowej oraz startów w zawodach sportowych,

  • zniżki na usługi telekomunikacyjne dla Ciebie i całej Twojej rodziny,

  • dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie oraz świeże owoce,

  • program rekomendacji pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Bridgestone jest światowym producentem opon do samochodów osobowych, pojazdów z napędem 4x4, ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, pojazdów terenowych, ciągników i maszyn rolniczych, motocykli i skuterów, sportów motorowych i samolotowych, które są sprzedawane głównie pod markami Bridgestone, Firestone i Dayton. Dzięki wiodącej technologii Bridgestone jest głównym dostawcą oryginalnego wyposażenia wszystkich wiodących producentów samochodów osobowych: VW, Grupa Ford, BMW, Mercedes, GM, Peugeot, Renault, Toyota, Grupa Fiat oraz do producentów ciężarówek jak Mercedes, Renault, Volvo, Scania, MAN, DAF, Iveco. Japoński koncern założony w 1931 roku, dysponuje obecnie ponad 170 fabrykami na całym świecie i zatrudnia powyżej 140.000 pracowników.

Bridgestone Poznań jest jedną z najnowocześniejszych fabryk koncernu na świecie. Zatrudnia ponad 2000 pracowników i produkuje ponad 500 rodzajów zaawansowanych technologicznie opon dla najbardziej znanych marek aut osobowych oraz 4x4. Więcej informacji o Bridgestone Poznań można znaleźć na stronie http://bridgestone-poznan.pl/

Przewiń do profilu firmy