Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog druku – Grafik (hot stamping)

  • Skórzewo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KELLER poligrafia dla przemysłu sp. z o. o. sp. k. to czołowy polski producent maszyn i urządzeń poligraficznych oraz lider w automatyzacji produkcji przemysłowej. Nasi pracownicy uczestniczą w procesach produkcyjnych, oddając do rąk Klientów produkty na wysokim, światowym poziomie. Produkujemy urządzenia do sitodruku, tampodruku i hotstampingu, zapewniamy szkolenia, wsparcie techniczne i materiały eksploatacyjne.

    W ZWIĄZKU Z PRĘŻNYM ROZWOJEM FIRMY, POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:

    Miesjce pracy: Poznań (okolice), Skórzewo (pow. poznański) (okolice)

    OPIS STANOWISKA:

    • przygotowanie i tworzenie opracowań graficznych matryc
    • organizacja i nadzór nad procesem produkcji matryc
    • koordynacja działań związanych z działem hot stampingu
    • kontakt z klientem i obsługa bieżących zapytań
    • rozwój technologiczny działu hot stampingu

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • biegła obsługa programów graficznych (CorelDRAW /Adobe Ilustrator/ inne)
    • znajomość technologii druku, w szczególności hot stampingu
    • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego – kontakt z kontrahentami, czytanie dokumentacji
    • znajomość branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
    • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych
    • wynagrodzenie dopasowane do poziomu posiadanych umiejętności i doświadczenia
    • przyjazną atmosferę i pracę, do której przychodzi się z uśmiechem na twarzy
    • umowę o pracę
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • możliwość awansowania wewnątrz struktur firmy
    • indywidualną ścieżkę rozwoju
    • możliwość współpracy ze światowymi markami
    • wsparcie technologiczne i rozwojowe
    • stałe godziny pracy

    Jeśli spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    W przypadku złożenia aplikacji administratorem Twoich danych osobowych jest  KELLER poligrafia dla przemysłu Sp. z o.o. sp. k.  ul. Brzoskwiniowa 19, 62-081 Przeźmierowo, numer NIP: 7811893254, numer REGON: 302655865. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. Dane będą przetwarzane w ramach bazy kandydatów dla celów rekrutacji przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie nieuwzględnienie Twojej kandydatury w toku rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Twoja zgoda – Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie.