Technolog / Inżynier elektronik

PCO S.A.

PCO S.A.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 28

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie całości opracowywania procesów technologicznych wyrobów lub jego części,

  • wypracowanie koncepcji procesów technologicznych i sposobów kontroli,

  • weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem jej technologiczności i możliwości wykonawczych,

  • wdrożenie do produkcji opracowanych procesów,

  • obsługa bieżącej produkcji na wszystkich jej etapach,

  • szkolenie pracowników montażu w zakresie wdrażanych standardów,

  • opracowywanie typowych instrukcji technologicznych,

  • współpraca z konstruktorami odpowiedzialnymi za oprogramowanie urządzeń elektronicznych,

  • prowadzenie prac dotyczących poprawy technologii montażu i optymalizacji produkcji,

  • nadzór nad wyposażeniem technicznym działu montażu elektronicznego,

  • opracowanie i wprowadzanie zmian do dokumentacji technologicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne elektroniczne lub elektryczne,

  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem/testowaniem systemów opartych o mikrokontrolery,

  • znajomość zagadnień związanych z kontrolą wersji oprogramowania,

  • dobre podstawy teoretyczne/praktyczne z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej,

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na posługiwanie się dokumentacją techniczną,

  • komunikatywność, punktualność, samodzielność, zorganizowanie,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • kreatywność oraz zdolność myślenia analitycznego i koncepcyjnego.

Mile widziane

  • znajomość technologii montażu przewlekanego i powierzchniowego,

  • znajomość standardów IPC-A-610,

  • znajomość pracy w systemach klasy ERP,

  • znajomość narzędzi używanych w procesie montażu elektronicznego,

  • umiejętność pracy w zespole i szybkiego nawiązywania kontaktów,

  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.

To oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne) oraz udział w innowacyjnych projektach,

  • możliwość realizacji złożonych projektów inżynierskich w firmie zorientowanej na nowoczesne technologie i ciągły rozwój metod i technik konstrukcyjnych,

  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy,

  • elastyczne godziny pracy

  • przyjazną atmosferę i środowisko pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę sportową Benefit MultiSport,

  • możliwość nauki języka angielskiego.

PCO S.A.

PCO Spółka Akcyjna w Warszawie jest czołowym krajowym producentem urządzeń optoelektronicznych przeznaczonych dla służb mundurowych. Podstawową działalnością spółki jest produkcja i sprzedaż wyrobów optoelektronicznych, przyrządów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej. W PCO S.A. wszystkie powstające i sprzedawane wyroby są efektem prac własnego zaplecza badawczo-rozwojowego. PCO S.A. jest spółką należącą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

Przewiń do profilu firmy