Oferta pracy

Technolog / Inżynier Konstruktor (Siemens NX)

ILLUSTRO Doradztwo S.C.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, działającej od ponad 90 lat na rynku  międzynarodowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie, kształtowanie, wymiarowanie i optymalizacja elementów z tworzyw sztucznych (termoplastycznych) głównie dla przemysłu motoryzacyjnego (Siemens NX) - komponentów, detali, wiązek
  • Weryfikacja rysunków geometrii, w tym tolerancji kształtu i położenia
  • Uczestnictwo w całym procesie rozwoju produktu od fazy koncepcji do wdrożenia do produkcji seryjnej włącznie z przygotowaniem dokumentacji do poszczególnych etapów procesu
  • Opracowanie modelu 3D i/lub schematu elektrycznego wiązek, komponentów i detali, skojarzenie schematu elektrycznego, generowanie dokumentacji 2D zgodnie z wymaganiami klientów (CSR)
  • Opracowywanie zmian inż. i ich wdrażanie: w modelu 3D, aktualizacja dokumentacji 2D, analiza narzędzi i wyposażenia oraz ich projektowanie i rozwój
  • Udział w zespole przygotowującym analizę przyczyn i skutków wad projektu/konstrukcji (DFMEA) oraz procesu (PFMEA)
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych
  • Nadzór nad wykonaniem prototypów
  • Współpraca z innymi działami firmy w Polsce, zagranicznymi, w tym z centralą

Na co zwracamy uwagę:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne: mechanika, budowa maszyn, elektrotechnika
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Znajomość środowiska CAD 2D i 3D
  • Umiejętność projektowania 3D (Siemens NX)
  • Umiejętność projektowania 2D (AutoCAD – warstwy/struktury)
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość budowy samochodów oraz procesów montażowych u OEM
  • Wiedza w zakresie projektowania części samochodowych oraz narzędzi montażowych
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • czas pracy 7.00-15.00 lub 8.00-16.00
  • możliwość pracy zdalnej
  • wsparcie ze strony doświadczonych członków zespołu i przełożonych (a przy tym dobra atmosfera)
  • dostęp do specjalistycznych szkoleń
  • praca w niemieckiej firmie
  • dojazd do pracy (dotyczy tylko obszarów na których kursuje firmowa linia)
  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

KRAZ:6257

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Natalia Kotas-Rippel
tel. 512 496 759

Ogłoszenie archiwalne