Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog- inżynier procesów

JONEX Sp. z o.o. Sp.komandytowaO firmie

JONEX Sp. z o.o. Sp.komandytowa

Generała Sikorskiego 22

Szczecinek

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych technologii na obszarze produkcyjnym

  • Projektowanie procesów technologicznych i opracowywanie dokumentacji technologicznej z uwzględnieniem optymalizacji procesu produkcji

  • Nadzór nad przygotowywaniem i uaktualnieniem istniejącej dokumentacji technicznej oraz projektowej

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych oraz inicjowanie ich wdrożenia

  • Rozwój i implementację systemów, narzędzi zarządzania projektam

  • Aktywna współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub techniczne

  • Znajomość systemów typu ERP i programu AutoCAD

  • Zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Prawo jazdy – kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pełny wymiar czasu pracy

  • praca jednozmianowa

  • wynagrodzenie zasadnicze + premia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • samodzielność w zakresie realizacji zadań

Firma JONEX powstała w roku 1988. Zajmujemy się produkcją przedłużaczy, gniazd, puszek instalacyjnych, przewodów przyłączeniowych, rozgałęźników, przedłużaczy przepięciowych, ogrodowych, bębnowych – czyli szeroko rozumianym osprzętem elektrycznym. Wykonujemy również indywidualne zlecania w zależności od potrzeb klientów.

Naczelnym naszym celem jest stała gotowość do zaspokajania potrzeb obecnych i przyszłych Klientów. Osiągamy to poprzez stosowanie systemu zarządzania jakością, doskonalenie realizowanych w firmie procesów oraz poprzez ciągły rozwój i modernizację parku maszynowego, a także nieustanne doskonalenie i rozwój kwalifikacji personelu.

Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz stale rosnącemu gronu odbiorców podejmujemy się bezustannie nowych wyzwań i realizacji kolejnych projektów. Ponadto nieprzerwanie inwestujemy w nowe rozwiązania i technologie.

Przewiń do profilu firmy