Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technolog - Inżynier Procesu

Pomel Sp. z o.o.O firmie

4 500‐5 500 zł brutto / mies.
  • Serocka 37, Wyszków
    Wyszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pomel Sp. z o.o.

Serocka 37

Wyszków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i nadzór dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej.

  • Realizacja prac związanych z procesem nowych uruchomień.

  • Przygotowywanie próbek prototypowych i PPAP oraz dokumentacji uruchomieniowej.

  • Bieżące tworzenie i gromadzenie informacji i raportów na temat przebiegu procesu, uzyskiwanych wskaźników technicznych i ekonomicznych.

  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych przy maksymalnym wykorzystaniu wszystkich zasobów, osiągnięcie założonych parametrów technologicznych oraz standardów jakości.

  • Rozwiązywanie problemów technicznych, dostosowywanie rozwiązań technicznych do wymogów produktu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Inżyniera Procesu/ Technologa w branży produkcji metalowej będzie traktowane jako atut.

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub studenci ostatniego roku studiów.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość MS Office oraz oprogramowania typu CAD/CAM, mile widziana znajomość oprogramowania do modelowania 3D.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów – mile widziane.

  • Znajomość narzędzi i technik jakościowych: PPAP, APQP, Plany Kontroli oraz metodyki FMEA.

  • Znajomość metod i technik produkcji oraz procesów obróbki metalu.

  • Wysoki stopień samodzielności i odpowiedzialności.

  • Umiejętności analityczne i organizacyjne.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężenie rozwijającej się firmie z długoletnią tradycją i o zasięgu międzynarodowym.

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Pomel Sp. z o.o., firma produkcyjna o zasięgu międzynarodowym, dostawca części dla przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego i rolniczego zatrudni samodzielnego technologa lub studenta ostatniego roku studiów technicznych.

Przewiń do profilu firmy