Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - Inżynier produkcji

DORAKO PIOTR KOPER

6 0009 000 brutto / mies.
  • Olszankowa 51, Legionowo
    Legionowo, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Olszankowa 51

Legionowo

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie technologii na produkcję urządzeń w zakresie cięcie, gięcie, spawanie;

  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej;

  • Kontrola jakości komponentów;

  • Dbanie o jakość produkowanych urządzeń;

  • Wdrażanie nowych urządzeń na produkcji;

  • Rozwiązywanie bieżących problemów konstrukcyjnych;

  • Kontakt z dostawcami i kooperantami w zakresie technicznym i jakościowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek inżynieria produkcji / mechanika;

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży metalowej;

  • Znajomość programu do konstruowania typu CAD;

  • Zmył estetyczny;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość branży kominkowej.

To oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku, w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży;

  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Udział we wdrażaniu nowych rozwiązań;

  • Pracę nad projektami urządzeń marki rozpoznawalnej na rynku krajowym i zagranicznym;

  • Pracę w pięknym biurze w Legionowie (praca zdalna jest niemożliwa).