Logo Pracuj.pl

Technolog Inżynier

Cermar Industry Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i opracowywanie list materiałowych /operacji technologicznych w ramach kart technologicznych.
  • Definiowanie i optymalizacja czasów produkcji
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną, rysunki, instrukcje
  • Tworzenie kart wykroju
  • Weryfikowanie rozwiązań konstrukcyjnych pod kątem ich wykonalności
  • Analiza powstałych niezgodności technicznych, technologicznych i jakościowych
  • Opracowywanie konstrukcji roboczych metod technologicznych w tym planowanie kosztów i czasu pracy
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętności pracy w zespole i inicjatywa
  • Znajomość procesów spawania będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość procesów cięcia i gięcia blach i profili będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programu typu Auto CAD 2D
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Udział w innowacyjnych projektach branżowych
  • Pracę w przyjaznym profesjonalnym zespole

Cermar Industry Sp. z o.o.

Praca w firmie z branży ogólnobudowlanej, budowy konstrukcji stalowych, offshore

Technolog Inżynier, Szczecin