Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Inżynier

Cermar Industry Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i opracowywanie list materiałowych /operacji technologicznych w ramach kart technologicznych.

  • Definiowanie i optymalizacja czasów produkcji

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną, rysunki, instrukcje

  • Tworzenie kart wykroju

  • Weryfikowanie rozwiązań konstrukcyjnych pod kątem ich wykonalności

  • Analiza powstałych niezgodności technicznych, technologicznych i jakościowych

  • Opracowywanie konstrukcji roboczych metod technologicznych w tym planowanie kosztów i czasu pracy

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych

  • Umiejętności pracy w zespole i inicjatywa

  • Znajomość procesów spawania będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość procesów cięcia i gięcia blach i profili będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość programu typu Auto CAD 2D

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Udział w innowacyjnych projektach branżowych

  • Pracę w przyjaznym profesjonalnym zespole

Praca w firmie z branży ogólnobudowlanej, budowy konstrukcji stalowych, offshore

Przewiń do profilu firmy