Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

Instytut Mechaniki Sp. z o.o.

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie technologii wytwarzania wyrobów stalowych i aluminiowych,

  • Tworzenie dokumentacji 2D oraz 3D (opracowanie lub zmiana istniejących rysunków w środowisku AutoCad oraz Solid Works)

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej (przewodniki technologiczne, instrukcje stanowiskowe, rysunki wykonawcze, rozwinięcia detali),

  • Nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych;

  • Szkolenie pracowników z procesów produkcyjnych

  • Opracowanie założeń dla działu konstrukcji przy tworzeniu lub modyfikacji oprzyrządowania produkcyjnego

  • Analiza zapytań ofertowych pod kątem możliwości wykonawczych

  • Kalkulacje kosztowe (wycena produktów)

  • Obsługa systemu ERP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu technicznym (preferowane mechaniczne),

  • Znajomość zagadnień technologii wytwarzania oraz rysunku technicznego,

  • Znajomość podstaw procesów spawania,

  • Umiejętność obsługi programów komputerowych typu CAD (preferowany AutoCad oraz Solid Works),

  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Dobra komunikacja, organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, samodzielność.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę na pełen etat),

  • Szansę rozwoju zawodowego,

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole,

  • Bonusy ubezpieczeniowe i sportowe.

O nas

IM / Grupa i jej spółki w tym Instytut Mechaniki Sp. z o.o. prowadzą działalność na całym świecie. Grupa ma roczne obroty w wysokości ponad 31 mln € i szczyci się wysoko wykwalifikowaną kadrą zapewniając sukces. Zatrudniamy łącznie ponad 900 pracowników. Grupa dostarcza komponenty dla energetyki i transportu zbiorowego kolejowego, tramwajowego i samochodowego.