Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Wrocław, Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TECHNOLOG
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Jelcz-Laskowice

    Stelweld to firma z ogromnymi możliwościami. Od 1997 jesteśmy partnerem i dostawcą szerokiej gamy konstrukcji metalowych dla największych światowych producentów z branż motoryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, rolniczej, maszyn budowlanych i dźwigów oraz energii odnawialnej. Stale poszerzamy grono naszych Klientów oraz gamę produkowanych elementów. Jest nas już ponad 550 osób i wspólnie pracujemy na nasz sukces.

    Jeśli szukasz miejsca gdzie dynamiczny rozwój oraz ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań
    i możliwości jest na pierwszym miejscu – to właśnie MY.

    Chcesz uczestniczyć w rozwijaniu naszej firmy? Świetnie! Twój potencjał to nasz klucz do sukcesu!

    JEŚLI:

    • dobrze znasz procesy technologii wytwarzania wyrobów z branży konstrukcji stalowych
    • masz wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: mechanika i budowa maszyn)
    • posiadasz min. 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej lub konstrukcji stalowych
    • dobrze znasz rysunek techniczny
    • komunikatywnie znasz język angielski
    • pracowałeś na systemie SAP (mile widziane)

                           TAK MOŻE WYGLADAĆ

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • udział w procesie przygotowywania wycen i kalkulacji ofert
    • analiza dokumentacji technicznej wyrobów nowo wdrażanych (rysunki, standardy), pod względem technologii wykonania
    • opracowanie procesów technologicznych wyrobu wraz z jego częściami składowymi
    • ciągłe usprawnienia procesów produkcyjnych w celu osiągnięcia lepszej wydajności i ergonomii pracy oraz zwiększenia niezawodności

    CHCESZ SIĘ WIĘCEJ O NAS DOWIEDZIEĆ?

    CZEKAMY NA CIEBIE!

    I odwiedź nas: www.stelweld.com.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    OFERUJEMY:

    • warunki do rozwoju i samorealizacji
    • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku
    • wyzwania
    • dobrą atmosferę pracy
    • nagrody za wyniki
    • umowę o pracę
    • możliwość umowy na czas nieokreślony
    • dofinansowanie biletów do kina, teatru, wejścia na fitness itp.

          ZAINTERESOWAŁO CIĘ OGŁOSZENIE?

    Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".