Oferta pracy

Technolog

DRÄXLMAIER

DRÄXLMAIER

Spółdzielcza 45

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy wdrażaniu procesów produkcyjnych

  • Bieżąca optymalizacja procesów we współpracy z Działem Przygotowania Produkcji

  • Dopasowywanie technologii do procesów i zmian w procesie produkcji

  • Przeprowadzenie testów i przygotowywanie wzorców

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Diagnozowanie i usuwanie zakłóceń procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne

  • Dobra znajomość języka niemieckiego i /lub języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Zainteresowania techniczne i znajomość metod zarządzania produkcją

  • Dyspozycyjność

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych poza granice kraju

  • Dobra znajomość MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej

  • Program wdrożenia w pierwszym okresie zatrudnienia – niezbędne szkolenia

  • Rozwój zawodowy

  • Nagrody jubileuszowe

  • Wyjątkowo bogaty pakiet benefitów Kafeteria MyBenefit, w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport

  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie

  • Dodatki świąteczne i urlopowe

  • Ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

Oferujemy ekscytujące miejsca pracy w rodzinnej firmie, z ponad 70 000 entuzjastów motoryzacji w ponad 20 krajach.

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Twoja osoba kontaktowa: Julia Wasilewska

Numer telefonu: +48 75 6198343