Oferta pracy

Technolog (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WARSZAWA, ul. Poligonowa 30
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • opracowywanie, normowanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej wraz z weryfikacją dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem technologiczności wykonania
  • dozór oraz wsparcie technologiczne wydziałów produkcyjnych
  • proponowanie modyfikacji i wprowadzanie zmian w procesie technologicznym
  • zgłaszanie nieprawidłowości w procesie produkcyjnym oraz podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • sporządzanie wykazów oprzyrządowania i usług kooperacyjnych wynikających z opracowanego procesu technologicznego
  • definiowanie założeń na przyrządy specjalne wymagane w procesie technologicznym
  • nadzorowanie wdrożeń nowych procesów technologicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki: mechaniczny, elektryczny
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania Auto CAD i Inventor oraz pakietu Microsoft Office
  • doświadczenie w pracy przy montażu mechaniczno-elektrycznym zespołów, bloków, tablic
  • znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki ogólnej i materiałoznawstwa
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć pozyskiwania wiedzy i dzielenia się doświadczeniem

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • znajomość modułu produkcyjnego ERP

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy