Oferta pracy

Technolog

FAMUR S.A.

FAMUR S.A.

Tadeusza Boya Żeleńskiego 107

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie oraz opracowywanie procesów technologicznych ślusarskich, spawalniczych oraz obróbczych

  • kontrolowanie poprawności stosowania opracowanych przyrządów i narzędzi,

  • monitoring opracowanych technologii, konstrukcji, przyrządów i narzędzi w zakresie obowiązujących przepisów, BHP i P.Poż

  • udział w opracowywaniu planów nowych ciągów technologicznych

  • nadzorowanie i sprawdzanie stosowania w produkcji opracowanych procesów technologicznych, przyrządów i instrukcji

  • wsparcie działów produkcji i jakości w zakresie nadzoru nad przebiegiem procesu technologicznego

  • dbanie o sprawny przebieg procesów technologicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • znajomość procesów ślusarskich, spawalniczych i obróbki skrawaniem

  • wiedza z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i technologicznych

  • bardzo dobra obsługa MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, AutoCAD, CAD 2D

  • umiejętności współpracy i przekazywania wiedzy

  • dyspozycyjność i bardzo dobra organizacja czasu pracy

Mile widziane

  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe)

  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

  • świadczenia w ramach Zakładowego Systemu Świadczeń Socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

FAMUR S.A.

Grupa FAMUR to holding technologiczny dostarczający rozwiązania dla branż energetycznej, wydobywczej oraz transportowo-przeładunkowej. Naszym celem jest wspieranie zielonej transformacji sektora energetycznego.

Przewiń do profilu firmy