Oferta pracy

Technolog

MARMAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Marma Polskie Folie Sp. z o. o., jeden z wiodących producentów folii i opakowań polietylenowych na rynku europejskim poszukuje osób na stanowisko:

TechnologNumer ref.: Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków

  • Nadzór technologiczny nad wytwarzanymi produktami, dla takich technologii jak: wytłaczanie z rozdmuchem, druk fleksograficzny, zgrzewanie, sklejanie
  • Opracowywanie receptur wytwarzanych produktów
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji technologicznej
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów, przeprowadzanie prób technologicznych
  • Optymalizacja parametrów procesu produkcyjnego pod kątem: jakości produktu, wydajności procesu i obniżania kosztów wytwarzania
  • Utrzymywanie kontaktów z producentami surowców

Oczekiwania wobec kandydata/kandydatki:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: przetwórstwo tworzyw sztucznych, chemiczne)
  • Mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość obsługi komputera (środowisko MS Office)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Atrakcyjny system wynagradzania
Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk APLIKUJ
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Marma Polskie Folie Sp. z o.o. 02-676 Warszawa, ul. Postępu 15C, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Przesłanie CV jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych przez Marma Polskie Folie Sp. z o.o. która znajduje się tutaj
Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy