Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

MARMA

  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór technologiczny nad wytwarzanymi produktami, dla takich technologii jak: wytłaczanie z rozdmuchem, druk fleksograficzny, zgrzewanie, sklejanie

  • Opracowywanie receptur wytwarzanych produktów

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji technologicznej

  • Udział we wdrażaniu nowych produktów, przeprowadzanie prób technologicznych

  • Optymalizacja parametrów procesu produkcyjnego pod kątem: jakości produktu, wydajności procesu i obniżania kosztów wytwarzania

  • Utrzymywanie kontaktów z producentami surowców

  • Udział w pracach badawczo-rozwojowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: przetwórstwo tworzyw sztucznych, chemiczne)

  • Mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Zdolności analityczne

  • Znajomość obsługi komputera (środowisko MS Office)

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dyspozycyjność

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach dla Ciebie i dorosłych członków Twojej rodziny

  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych