Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

FABRYKA PLASTIKÓW KWIDZYN SP. Z O.O.O firmie

FABRYKA PLASTIKÓW KWIDZYN SP. Z O.O.

Bolesława Chrobrego 8

Kętrzyn

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i optymalizacja procesów wtrysku

  • Dopasowywanie technologii do procesów i zmian w procesie produkcyjnym

  • Przeprowadzanie testów

  • Tworzenie dokumentacji technologicznej

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych

Nasze wymagania

To oferujemy

  • pracę w firmie należącej do wiodącego światowego koncernu

  • międzynarodowe środowisko

  • szeroki zakres uprawnień

  • samodzielność w swoim obszarze

  • ciekawe szkolenia

  • możliwość nieustannego rozwoju

  • stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i realizowanych zadań

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Myślimy globalnie, działamy lokalnie…

PVL Kwidzyn jest częścią Grupy PVL - PLASTIVALOIRE skąd czerpiemy nowinki technologiczne i stabilność finansową.

Lokalnie, będąc blisko klientów zapewniamy rodzimą elastyczność i kreatywność…

Międzynarodowy zespół specjalistów i Grupowa struktura bazowana na IATF to gwarancja procesowego rozwiązywania problemów oraz możliwość rozwijania kompetencji w obszarze różnic międzykulturowych.

Taki mix napędza również ciągły rozwój organizacji i zespołu, gwarantując naszym partnerom biznesowym dostęp do najlepszych technologii oraz experckiej i nastawionej na rozwiązania obsługi.

Przewiń do profilu firmy