Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

TEGENO sp. z o.o.O firmie

4 0005 500 brutto / mies.

TEGENO sp. z o.o.

Karola Olszewskiego 30

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej

  • współpraca i konsultacje techniczne z klientami

  • współpraca z działem produkcji

  • udział w tworzeniu dokumentacji technicznej 2D i 3D

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy w grupie,

  • biegła obsługa komputera

  • mile widziana znajomość programu Solidworks,

To oferujemy

  • stałe podnoszenie kwalifikacji (szkolenia, kursy)

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym,

  • pracę w oparciu o najnowocześniejsze technologie wytwarzania i programowania,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

Firma Tegeno to lider w produkcji podzespołów do maszyn pakujących jak i wielu innych rodzajów maszyn uczestniczących w procesach wytwarzania. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Unlimited Spare Parts zrzeszającej siedem firm wykorzystując połączenie naszej europejskiej produkcji z innowacyjną odwagą i najnowszymi technologiami. Tworzymy części zamienne, które maksymalizują produkcję i optymalizują czas bezawaryjnego działania urządzeń.

Przewiń do profilu firmy