Oferta pracy

Technolog

Velvet CARE sp. z o.o.O firmie

Velvet CARE sp. z o.o.

Klucze-Osada 3

Klucze (pow. olkuski)

Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy ponad 600 pracowników, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to ponad 120 – letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowych i celulozowych.

Technolog
Miejsce pracy:
Klucze, okolice Olkusza

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad technologią produkcji, bieżąca kontrola procesów technologicznych
  • Współpraca z dostawcami surowców, środków chemicznych i opakowań
  • Ścisła współpraca z działem kontroli jakości, marketingu i sprzedaży oraz produkcją
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • Analiza zużycia surowców i opakowań oraz raportowanie w tym zakresie
  • Nadzór i prowadzenie prób produkcyjnych

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe techniczne (papiernictwo, technologia chemiczna lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży papierniczej
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodą komunikację
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność współpracy oraz efektywnej komunikacji

Oferujemy

  • Pracę w firmie stabilnej, z długoletnią tradycją, rozpoznawalnymi markami
  • Świadczenia pozapłacowe - karta multisport oraz dodatkowa opieka medyczna
  • Pracę w zgranym i zmotywowanym zespole
  • Pracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie, który z pasją realizują swoje zadania
  • Możliwość korzystania ze sklepiku z artykułami firmowymi
  • Pracę umożliwiającą podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy