Technolog

  • Koło, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.06.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 29.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ANDRE ABRASIVE ARTICLES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa projektuje, produkuje i dostarcza szeroki asortyment uniwersalnych i specjalnych narzędzi ściernych ze spoiwem żywicznym i ceramicznym.

    Poszukujemy do naszego Działu Technologicznego odpowiednich kandydatów na stanowisko:
    Technolog
    Miejsce pracy: Koło (okolice)

    OBOWIĄZKI:

    • realizacja bieżących zadań w ramach prac prowadzonych w Dziale
    • poszukiwania literaturowe w zakresie nowych rozwiązań technologicznych
    • prowadzenie dokumentacji technologicznej
    • sporządzanie raportów i sprawozdań z prowadzonych prac
    • ścisła współpraca z Działem Badawczo-Rozwojowym w zakresie tworzenia nowych produktów

    NASZE OCZEKIWANIA

    • wykształcenie wyższe – ceramiczne /chemiczne lub inżynieria materiałowa
    • umiejętność pracy na komputerze
    • gotowość do podejmowania wyzwań
    • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
    • inicjatywa, samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
    • skuteczne realizowanie powierzonych zadań
    • znajomość języka angielskiego oraz znajomość branży ściernej będą dodatkowymi atutami

    OFERUJEMY

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • praca w młodym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Aplikacje proszę wysyłać na adres:

    ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp. k.
    Dział Kadr
    ul. Przemysłowa 10
    62-600 Koło

    Dziękujemy za nadsyłanie aplikacji i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Podanie musi zawierać własnoręcznie podpisaną klauzulę:

    W związku z rekrutacją w firmie ANDRE ABRASIVE ARTICLES w Kole, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922), w celu zatrudnienia w firmie ANDRE ABRASIVE ARTICLES.