Oferta pracy

Technolog

KUPIEC Sp. z o.o. O firmie

KUPIEC Sp. z o.o.

Kupiecka 17

Konin

KUPIEC Sp. z o.o., lider w swojej kategorii, w związku z dynamicznym rozwojem Spółki, poszukuje osoby na stanowisko:
Technolog

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie prac związanych z rozwojem i wdrażaniem nowych wyrobów;
  • przygotowywanie dokumentacji technologicznych dla nowopowstałych oraz istniejących produktów;
  • nadzór nad prawidłowym prowadzeniem procesów technologicznych;
  • poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań produktowych oraz śledzenie trendów rynku
  • analizę efektywności oraz optymalizację parametrów procesu produkcyjnego pod kątem jakości produktu, wydajności procesu i obniżania kosztów wytwarzania
  • Współpraca z uczelniami, instytutami, jednostkami badawczymi.
  • Przestrzeganie wytycznych Międzynarodowych Standardów Żywności IFS i BRC.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe technologia żywności itp. pokrewne;
  • bardzo dobra znajomość organizacji produkcji, technologii przetwórstwa w branży FMCG;
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży FMCG;
  • znajomość procesu czekolady mile widziana
  • umiejętność samodzielnego i skutecznego zarządzania projektami
  • praktyczna znajomość przepisów prawa żywnościowego;
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej;
  • zdolność kreatywnego myślenia oraz umiejętność podejmowania decyzji w oparciu
    o dostępne informacje w zakresie swojej odpowiedzialności
  • zaangażowania w  realizację zadań i celów;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dużą samodzielność pracy;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Udział w ciekawych projektach związanych z wdrażaniem różnych kategorii produktów
  • Przyjazną atmosferę i zgrany zespół;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy